فرشید استادعلی یکشنبه 17 بهمن 1389 11:59 ب.ظ نظرات ()
سلام خدمت بازدید کنندگان محترم
شاید خیلی از شما ها تویه سایت های مختلف نظر داده باشین و دوست داشته باشید که بشه در وبلاگتون هم مثل اون ها نظر داد یعنی نظرات پایین مطلب باشه نه اینکه در یک صفحه ی جدید بازبشه
امروز من یک به شما معرفی میکنم که همین کار رو برای بلاگفای های عزیز انجام میده به اینصورت که شما با قرار دادن این کد در وبلاگتون به کاربر این امکان رو میدید که در پایان هر پست در صفحه ی همان پست(نه در صفحه ی اصلی وبلاگ)نظر خودشو ارسال کنه بهتره برای اینکه بهتر با این کد اشنا بشین یک بار ازش استفاده کنید تا متوجه توضیحات بنده بشین برای قرار دادن این کد در وبلاگ های بلاگفا از توضیحات زیر کمک بگیرید.
 
البته بلاگفا محدودیت‌هایی داره که از هر کدی نمیشه استفاده کرد. بنابراین این کد رو کمی تغییر دادم. دوم هم اینکه امکان جلوگیری از این کد در هر زمانی وجود دارد. این بستگی به نظر مدیران بلاگفا دارد
هرنوع تغییر در این اسکریپت دوست دارید اعمال کنید اما مشکلات احتمالی به عهده خودتون.
ویژگی این اسکریپت ظاهر نشدن آن در صفحات مختلف وبلاگ از جمله صفحه اول است. در واقع نظرات تنها وقتی نمایش داده می‌شود که وارد صفحه همان مطلب شوید. این اسکریپت در صفحه اول و سایر صفحات حتی Load هم نمی‌شود تا باعث کاهش سرعت لود وبلاگ شود.
این بخش از کد رو  در تگ <head>  قبل از <head/> قرار بدید.

و این بخش از کد رو  قبل از تگ </BLOGFA> (به / توجه کنید!) قرار بدید. البته یک تگ </div> هم معمولا قبل از تگ </BLOGFA> وجود داره که این بخش از کد باید قبل از آن قرار بگیرد نه بعد از آن. یعنی معمولا قبل از </div></BLOGFA> این کد رو قرار بدید مشکلی در ظاهر قالب پیش نخواهد آمد.

نکته: برای اینکه با کلیک بازدیدکنندگان صفحه نظرات به صورت بازشونده ( Popup ) باز نشود لینک کلید نظرات رو با لینک مطلب تعویض کنید. به این ترتیب بازدیدکننده وارد صفحه مطلب مورد نظر شده و در انتهای مطلب امکان ارسال نظر وجود دارد. برای نمونه روی "لینک این مطلب" در انتهای همین متن کلیک کنید تا وارد صفحه همین مطلب شوید تا کارکرد این کد مشخص شود. اگر مشکلی براتون پیش اومد در بخش ارتباط با ما بیان کنید. یادتون نره لینک کنید.