فرشید استادعلی پنجشنبه 1 مهر 1389 09:43 ب.ظ نظرات ()

پیج رنک افزایش پیج رنک seo سیو س ی و

یکی از دوستان از من خواسته بود درموردچگونگی افزایش  پیج رنک مطالبی بنویسم.

من هم به خواسته این دوستمون احترام می زارم و در این مورد چند خطی براتون می نویسم.

پیج رنک به عبارتی ارزش سایت هست که توسط موتور گوگل گذاشته می شود. وگوگل با استفاده از این ارزش سایت ها را صفحات خود قرار می دهد.سایتی که پیج رنکش بالا باشد در صفحات ابتدایی وسایتی که پیج رنکش پایین باشد در صفحات بعدی قرار می گیرد. درادامه شیوه های افزایش پیج رنک رو براتون توضیح می دم.

حتماً ادامه رو بخونید بسیار جالب ومفید خواهد بود!

 

1-تبادل لینک

دراین روش سایته با پیج رنک کم باید توسط سایتی با پیج رنک بیشتر از همون سایت لینک شود و بااستفاده از این روش پیج رنک سایتی که پیج رنکش کم بود بالا می رود البته سایتی که پیج رنکش زیاد بوده کم خواهد شد وهمین مساله باعث می شود تا این سایت های با پیج رنک زیاد با سایت های با پیج رنک کم تبادل لینک نداشته باشند.

2-بهینه سازی صفحات وب

این روش که امروزه مشتریان زیادی پیدا کرده است روش نوینی است که با استفاده از آن صفحات به شکل خوبی برای موتورهای جستجو آماده جستجو می شوندو این موتورها می توانند به راحتی در میان صفحات جستجو کنند.

4-کلمات متا

توضیحات مت(meta) توضیحاتی هستند که بعد از هر پست در وبلاگ قرار داده می شود و برای موتور های جستجو کلمات آماده هستند . یعنی به عبارت دیگر این کلمات باعث می شوند که موتور جستجو درباره ی مطلب نوشته شده در وبلاگ و یا سایت آگاهی داشته باشدو مطلب را به خوبی بشناسند. 

5-کپی نکردن

کسانی دروبلاگ و یا سایت خود از کپی رایت استفاده می کنند معمولاً پیج رنکشان بالا نمی رود و باعث افت پیج رنک می شود. وقتی مطلبی در سایتی قرار داردگوگل آن را شناسایی می کند و اگر این مطلب در سایت دیگری قرار گرفت گوگل آن را به عنوان کپی می شناسد.پس توصیه می شود کپی را از دیگر سایت ها نگیرید.

6-مطالب جدید گذاشتن

سعی کنید همیشه مطالب جدید و بروز بگذارید و همین طور که در تیتر قبلی گفته شد کپی هم نکنید.

7- تبلیغات

اگر بنیه مالی کافی داشتید تبلیغات خود را درسایت های با موضوع مرتبط با سایت یا وبلاگ خود بگذارید.وهمیشه این را به خاطر داشته باشید که تبلیغات سرمایه است.

8-مدیریت قوی وبلاگ یا سایت خود

سعی کنید سایت یا وبلاگ خود را طوری طرح ریزی کنید که از هر جهت مشتری پسند باشد و رضایت هر کس را جلب کند. چه در قالب چه در لود شدن چه در موضوعات چه در پست ها و در مطالب دیگر هم.